Заключна підсумкова конференція з розробки Стратегій розвитку

Дата: 09.05.2024 14:10

Фото без опису07 травня сільський голова Валентина Ільницька та представники фінансового відділу громади взяли участь в підсумковій конференції «Стратегічне планування: від затвердженого документа до успішного впровадження» в рамках проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей»,  що здійснювався експертною підтримкою громадської організації «Ендшпіль» в рамках проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Фото без опису

В ході зустрічі провідні експерти, які допомагали 11 громадам Житомирської області розробляти стратегічні документи, поділилися зі своїм досвідом у сфері взаємодії з органами самоврядування під час розроблення стратегій розвитку. Представники громад поділилися своїми враженнями та труднощами, які виникали в ході розробки стратегічного документу та  підкреслили важливість пошуку додаткового фінансування для громад на реалізацію заходів стратегічного документу.

Учасниками заходу також піднімалося питання щодо важливості комунікації громад з іншими громадами для міжмуніципального співробітництва.

Тетерівська громада вдячна ГО «Ендшпіль», Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через проєкт USAID «ГОВЕРЛА.

Фото без опису