Перші результати благодійної акції «Підпиши та подаруй українську книгу Захиснику України»

Дата: 11.06.2024 13:37

Фото без описуВ рамках благодійної акції «Підпиши та подаруй українську книгу Захиснику України», ініційованої нотаріусом і волонтером Віктором Доброльожою - Тетерівською громадою, було зібрано близько 100 примірників україномовної літератури! Згідно з умовами акції, всі книги мають бути українською мовою. Кожен екземпляр повинен бути підписаний словами побажань та підтримки для наших Захисників - тих, хто перебуває на лікуванні та реабілітації у медичних закладах Житомирщини. Саме їм передбачено передати ці книги.

Збір був організований працівниками сільської ради та відділом культури. Прийом книг був організований в бібліотеках та старостатах нашої громади, що сприяло досягненню гарного результату.

Вдячні кожному, хто долучився до цієї благородної справи та надіслав книги для наших захисників!

"Ця акція - це прояв єднання та підтримки наших захисників, які віддано служать на благо України. Зібрані книги стануть не лише джерелом знань, але й символом нашої поваги та вдячності за їхню невтомну працю. Нехай вони будуть співпутниками у їхньому шляху до здоров'я та благополуччя." (сільський голова Валентина Ільницька)

Також нагадуємо що акція — БЕЗСТРОКОВА,  і долучитися до неї досить просто:
- придбайте, або оберіть книгу українською з власної бібліотеки;
- підпишіть її побажаннями та словами підтримки воїнам;
- віднесіть до найближчої бібліотеки, у старостат або сільську раду.
Усі зібрані книги будуть обов’язково передані нашим Захисникам.