В громаді розпочинається реалізація двох грантових проєктів

Дата: 28.06.2024 14:55

Тетерівська територіальна громада відібрана для реалізації проєкту «Зростаймо разом «Ініціатива «Молодіжний працівник - Львів, Житомир, Полтава», що реалізується Фондом розвитку громадських організацій «Західно-український ресурсний центр».

19 червня 2024 року в громаді відбулася ознайомча зустріч з проєктом.  Участь у проєкті дасть змогу представникам громади пройти сертифіковану програму навчання Міністерства молоді і спорту «Молодіжний працівник», сприятиме розробці та впровадженню ефективної молодіжної політики, тим самим покращуючи залучення молоді до процесів прийняття рішень та управління в громаді.

Фото без описуПаралельно з даним проєктом в громаді буде реалізовуватися проєкт «Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях».

Проєкт передбачає участь у воркшопах та навчальних семінарах із планування проєкту, розробку методології впровадження молодіжної політики в громаді та інші заходи.

26 червня 2024 року представники Фонду розвитку громадських організацій «Західно-український ресурсний центр» знову завітали до Тетерівської громади з метою обговорення подальших кроків  впровадження та реалізації проєкту зі створення Молодіжної ради, яка стане ініціатором змін і зможе функціонувати як ефективний дорадчий орган в громаді, аналізувати ситуацію в громаді через призму молоді.

Фото без описуЦей захід було проведено Фондом  розвитку  громадських організацій  «Західно-український ресурсний центр» в рамках проєкту «Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.