Перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Тетерівської громади

Дата: 11.09.2023 10:04

6 вересня 2023 року в приміщенні будинку культури села Тетерівка відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Тетерівської територіальної громади. В засіданні взяли участь члени робочої групи на чолі з сільським головою Валентиною Ільницькою, експерт із розробки місцевих стратегій розвитку Володимир Бойко та жителі громади, які виявили бажання долучитися до її розробки. Фото без описуПід час першого засідання Володимир Бойко, презентував учасникам засідання напрацьований разом із членами робочої групи соціально-економічний аналіз громади, а також результати опитування мешканців громади, окремо – підприємців місцевого бізнесу, що разом складають профіль громади. Під час презентації учасники обговорили отримані висновки й запропонували власні доповнення до тексту профілю. Зокрема, стосовно деяких економічних показників, можливостей розвитку галузі рекреації, туристичної інфраструктури та наявних маршрутів, пояснень міграційних процесів на території громади, діяльності у сфері культури, позашкілля. Фото без опису Другою частиною засідання стало проведення фокус груп за такими напрямами: організація управління територією громади; інженерна інфраструктура,  використання території, просторове планування; економіка (промисловість, сільське господарство, сфера сервісу, в т.ч. – туризм); природне середовище та енергетика; соціальна та гуманітарна сфера, суспільство, людський капітал. До цієї роботи долучилися також старшокласники Тетерівського ліцею та директорка закладу Олена Самолюк. Учасники провели галузевий SWOT-аналіз зазначених складових громади – для уточнення матеріалів профілю. На другому засіданні, що заплановано на останні числа вересня планується сформулювати стратегічне бачення розвитку громади та її основні пріоритети.

Фото без описуРозробка Стратегії розвитку громади здійснюється експертною підтримкою громадської організації «Ендшпіль» в рамках її проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненсько, Житомирської та Полтавської областей», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Цей захід не обов’язково відображає погляди USAID та уряду США.