Комунальні підприємства

Комунальне підприємство "Тетерів 2017"
Комунальне підприємство «Управління житлом експлуатація інфраструктури забезпечення»
26 Серпня, 2024 р., 12:07
В Тетерівській громаді в с.Тетерівка триває активний монтаж Алеї Слави Героїв, які віддали життя за Україну. Роботи по облаштуванню Алею проводить КП «Тетерів 2017» Тетерівської сільської ради. Алея Слави налічує 32 банери з фотографіями полеглих захисників.
16 Серпня, 2024 р., 13:19
Що б там хто не говорив, а вирішення суспільних проблем залежить від людей: їх активності, небайдужості, бажання усвідомити значимість своєї діяльності. На часі українське село має демонструвати  бажання бути кращим, не уступати у розвитку соціальної сфери місту. А для цього його потрібно любити – не награно, не в мікрофон, а всією душею, всім серцем. Тоді село від тепла й турботи відродиться. І в нашій громаді саме такої душі й  серця є  депутат ОЛЕКСАНДР ДЕРГАЧОВ.
18 Липня, 2024 р., 15:35
Комунальне підприємство "Тетерів 2017" Тетерівської сільської ради активно продовжує роботу з благоустрою Тетерівської  громади. Одним з останніх заходів стало прибирання та приведення до належного стану парку біля сільської ради в с.Дениші, що є візитною карткою нашої громади.
17 Травня, 2024 р., 13:53
Ми щиро вдячні кожному, хто продовжує оплачувати послуги за вивіз ТПВ,  та звертаємося до усіх мешканців громади із проханням не накопичувати боргів.
02 Травня, 2024 р., 13:28
Перетворювати сміття на добриво — це стара традиція, про яку знають переважно ті, хто живуть у селах або в приватних будинках.  Довгий час ніхто не називав це компостуванням і точно не думав, що це екологічно. Люди звикли, що сміття і відходи — це добриво, яким восени і навесні можна підживлювати землю.
05 Квітня, 2024 р., 17:35
Саме тому благоустрій має велике значення. Висловлюємо подяку  депутату Ярошинській Л.В., за те що підтримала  акцію «За чисте довкілля», зібрала  небайдужих громадян, мешканців с.Тетерівка та прибрали  вул..Соснову  прилеглу територію біля траси. Подяка Віктору Самолюку, власнику навантажувача за надану допомогу, а КП «Тетерів 2017» Тетерівської сільської ради за  зібране та вивезене на полігон все зібране сміття (3 зіла).
19 Березня, 2024 р., 11:38
Суботник – це день, коли жителі нашої громади виходять на вулиці, щоб взяти участь у спільній роботі з догляду за своєю спільнотою. Ця традиція походить ще коли люди об’єднувалися, щоб взяти на себе відповідальність за збереження та поліпшення свого села. Суботники відіграють важливу роль у формуванні населення, культурного розвитку та екологічній свідомості громади.
06 Березня, 2024 р., 13:36
Кожен з нас щодня робить власний вибір:  зберегти життя нашої планети  чи сприяти її загибелі. Так, мешканець  с.Тетерівка   Данильчук  Олександр  у вихідні дні  організував  прибирання  території в районі  МВ «Грінвуд»  пров.Джерельний.   За власні кошти закупив мішки  і  разом  з сусідами ( 3 дорослих та 4 дітей)  очистили територію,  назбиравши  20 мішків сміття.   Своїм  прикладом   дорослі  вчать  дітей  дбайливо  ставитися  до  навколишнього  середовища.