ОГОЛОШЕННЯ про заміщення вакантної посади

Дата: 13.03.2017 12:03

Тетерівська сільська рада Житомирського району Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста-юриста, відділу організаційно-кадрової, інформаційно-правової роботи та військового обліку.

Вимоги до кандидата:

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді юриста не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером; вміння користуватися офісними програмами, в тому числі Microsoft Office.

Документи, що додаються:

• заяву про участь в конкурсі;
  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
  • фотокартку розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов’язаних).

Документи на участь у конкурсі приймаються до 01 квітня 2017 року включно за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Тетерівка, вул. Шевченка, 25а, тел. 24-56-24.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ:  Питання на перевірку знання Конституції України, Питання на перевірку знання Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Питання на перевірку знання Закону України «Про запобігання корупції, Питання на перевірку знання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Питання на перевірку знання Кодексу Законів про працю України, Цивільно-процесуального кодексу України, Цивільного кодексу України

Зразки документів:

- Особова картка тут

- Зразок заповнення особової картки тут

- Бланк декларації про доходи тут

- Попередження про обмеження тут

- Зразок написання заяви на участь у конкурсі тут