Тетерівська об'єднана територіальна громада
Житомирська обл. Житомирський р-н.
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Будьте уважні!

Дата: 05.04.2016 13:11
Кількість переглядів: 1108

     На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалювати залишки сухої рослинності, існує загроза збільшення кількості пожеж в екосистемах. Так лише з початку місяця на території Житомирського району виникло 3 пожежі сухого травяного покрову внаслідок яких знищено 6 га сухої рослинності знищено 4 господарчі будівлі, 1 садовий будинок та 1 садовий будинок пошкоджено.

     Зокрема 03.04.2016 року надійшло повідомлення про горіння сухої трави в с. Глибочиця, Житомирського району, поблизу а/д Київ-Чоп, в наслідок пожежі знищено 2 га сухої рослинності. також цього дня було здійснено виїзд на гасіння сухого трав’яного покрову в Бобровський дачний масив, Тетерівської об’єднаної територіальної громади, в наслідок пожежі було знищено 2 га сухої рослинності.

     04.04.2016 року на пункт зв’язку 11 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу на території Барашівського дачного масиву, на гасіння пожежі направлено 1 відділення 11 ДПРЧ та 1 відділення 1 ДПРЧ. Прибувши на місце пожежі виявлено що горить 4 господарчі будівлі, та пожежі швидко розповсюджується по сухій рослинності в напрямку інших будівель житлового сектору. В наслідок оперативних та злагоджених дій підрозділів пожежної охорони вдалося запобігти перекидання полум’я на дачні будинки та господарчі будівлі, та швидко зупинити розповсюдження пожежі. Загалом в наслідок пожежі знищено 1 садовий будинок, 4 господарчі будівлі, та пошкоджено 1 садовий будинок.

      Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, лісові насадження.

   Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період.

     У зв’язку з цим Житомирський РВ Управління ДСНС України у Житомирській області нагадує:

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису

    Щоб попередити виникнення пожеж, необхідно запам’ятати:

- розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом і на відстані не менше 15 м від будівель та споруд;

- перебуваючи біля лісопаркових зон, потрібно вибрати безпечне місце для розведення вогнища та обкопати його;

- збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати землею чи піском;

- не дозволяється кидати недопалки у траву, вздовж узбіччя доріг тощо;

- якщо ви раптом побачите хмари диму над найближчим лісом чи полем, негайно дзвоніть за номером 101 (пожежну частину);

- до прибуття пожежників (якщо вогонь ще несильний), закопуйте полум’я підручними засобами (лопатами, покривалами та іншим);

- намагайтеся, щоб в садибах, дачних ділянках не було багато сміття; купи скошеної з газону трави, спиляних та сухих гілок, краще зразу відтягнути на смітник;

- згідно правил пожежної безпеки в садибі, на дачі обов’язково повинна бути щонайменше діжка з водою (ємність 200 літрів).

 

В.о. начальника Житомирського РВ

Управління ДСНС України

у Житомирській області

А.С.Велігурський

- doc версія


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь