“Ніхто не забутий, ніщо не забуто”

Дата: 09.05.2018 16:25

Минають роки, все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: “Ніхто не забутий, ніщо не забуто”. Можливість мирно жити дісталась страшною ціною мільйонів життів. Тому прийдешні покоління мають завжди пам'ятати ратний подвиг ветеранів.

9 травня у  Тетерівській ОТГ відбулося  покладання квітів до пам’ятників воїнам, які загинули у Другій світовій війні. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і померлих учасників Другої світової війни та бойових дій на сході України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)