Шановні жителі та гості громади!

Дата: 04.07.2018 08:56

19-21 липня 2018 року

Цьогоріч  19-21 липня в селі Дениші під Житомиром збиратимуться барди та поети з усієї України на фестиваль  «Мі-сі-соль». Започаткував фестиваль Олександр Щирін, ім'я якого носить Фестиваль. Захід триватиме три дні. Передуватиме фестивалю концерт-візитівка, який відбудеться на сценічному майданчику на вул.Михайлівській. Цьогорічний фестиваль буде традиційно гостинним. Крім самого фестивльного концерту, на гостей очікують майстер-класи, фірмові Тетерівські страви, знайомство з туристичними родзинками Тетерівської громади (Замок Терещенків, Дуби-велетні, Преображенський Тригірський чоловічий монастир та ін.) та  таємницями родини цукрозаводчика Терещенка від нашого екскурсовода, спробувати себе у скелелазінні під керівництвом досвідчених інструкторів на скеледромі "Дениші", а також  придбати на згадку сувеніри.

Серед гостей фестивалю - відомі українські бардівські виконавці: Віктор Байрак (м.Вінниця), Інна Труфанова (м.Київ), Микола Чернявський (м.Київ), Володимир Каверін (м.Київ), Валерій Марченко (м.Рівне).

Організатори Фестивалю: ЖМСТК "Полісся", Тетерівська ОТГ, Управління культури та туризму Житомирська ОДА.

Для представників ЗМІ Тетерівська ОТГ організовує безкоштовний трансфер Житомир-Дениші та щедро нагодує кулішем.

Детальніше за телефоном: 096-654-47-12 (Валентина Дверник – начальник відділу культури та туризму Тетерівської ОТГ)