Шановні жителі громади!

Дата: 23.08.2018 09:37

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем незалежності України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Від імені Тетерівської ОТГ вітаємо вас із цими великими загальнонаціональними святами.