Зустріч з представниками компанії "Комфорт Еко"

Дата: 08.04.2019 11:41

Фото без описуУ Тетерівській ОТГ в будинку культури с.Тетерівка відбулася зустріч з представниками компанії "Комфорт Еко" які надали ОТГ пропозицію на реконструкцію споруд очищення господарсько-побутових стічних вод з впровадженням установки кубо продуктивністю 700м(3)/добу.

Пропоновані очисні споруда на базі установки *КУБО» виготовляється згідно ТУ У 37.0-31830396-007:2015 та використовуються для біологічного очищення стічних господарсько-побутових вод житлових і адміністративних будинків сіл, селищ, невеликих міст, де відсутня центральна каналізація чи підключення до неї неможливе.

Дана технологія очищення стічних вод дозволяє без шкідливої дії на навколишнє середовище і дотримання вимог діючих нормативних документів забезпечити якість очищеної води для подальшого скиду у природну водойму або суху балку.

Переваги:

• висока ефективність очищення;
  • пропозиція та гарантія від виробника;
  • якість (виготовляються на німецькому обладнанні Leister, всі матеріали та комплектуючі провідних світових виробників);
  • відсутні неприємні запахи;
  • низьке енергоспоживання;
  • простота та зручність обслуговування (автоматичний режим роботи);
  • компактність.