ОГОЛОШЕННЯ - в с.Тетерівка в будинку культури відбудеться обговорення щодо склавшоїся ситуації з маршрутом №126

Дата: 12.06.2019 14:52

Фото без описуВ зв’язку з зверненням жителів с.Тетерівка до Тетерівської сільської ради щодо перевізника ТОВ «Залізний Пегас» який обслуговує маршрут №126 Тетерівка-Польова та розпорядження Житомирської обласної державної адміністрації від 29.05.2019 року №197 «Про впорядкування мережі автобусних маршрутів загального користування» а саме: виключити з мережі міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, які не входять за межі території Житомирської області, затвердженої розпорядженням голови обласної адміністрації від 13.01.2017 №5, такі автобусні маршрути: №104, 106,110, 121, 121-а, 125, 126, 127, 167, 169 (для ознайомлення з розпорядженням натисніть тут), закликаємо небайдужих громадян долучитись до обговорення та вирішення цього питання 15 червня 2019 року об 11:00 годині у будинку культури с.Тетерівка за участю начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Підпокровного Костянтина Володимировича.