"ЗАВЕРШЕНО" - конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунального підприємства «ТЕТЕРІВ-2017»Тетерівської сільської ради»

Дата: 26.12.2019 14:08

«Тетерівська сільська рада Житомирського району Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунального підприємства «ТЕТЕРІВ-2017»Тетерівської сільської ради»

Вимоги до кандидатів:

Вища освіта відповідного спрямування.  Стаж роботи за фахом не менше п’яти років, або на керівних посадах не менше 3 років. Володіння необхідною базою знань  з Законодавства України та нормативних документів для забезпечення ефективної роботи  підприємства, вільне володіння державною мовою та вміння користуватися ПК та офісним пакетом Microsoft Office.

1) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

2) заповнену особову картку /форма П-2/ з фото;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію паспорта громадянина України;

6) копію (копії) документа  про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам;

7) копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

8) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

9) конкурсну пропозицію обсягом не більше 10 сторінок друкованого тексту в паперовій  формі;

10) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою,  передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Зразки документів:

- Особова картка тут

- Попередження про обмеження тут

- Зразок заяви про участь у конкурсі  тут

Документи на участь у конкурсі приймаються до 10 січня 2020 року включно  за адресою: Житомирський район, с. Тетерівка, вул. Шевченка, 25а,  тел. 24-56-24»