Децентралізація – великий прорив України на шляху до реформ, – Лінкявічюс

Дата: 19.11.2020 14:34

Фото без описуДецентралізація – це великий прорив України на шляху до реформ, заявив міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс під час форуму «Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса», пише ZN.UA.

За його словами, децентралізація змінює обличчя країни, спосіб мислення і спосіб дій.

Глава МЗС Литви відзначив, що ця реформа в Україні відбувається надзвичайно успішно, незважаючи на пандемію і російську агресію.

"Продовжувати працювати – єдиний шлях для України, щоб подолати кризу Конституційного суду та інших проблем країни ", – додав Лінкявічюс.

Джерело: ZN.UA