Публічне представлення інформації про виконання бюджету Тетерівської сільської територіальної громади за 2020 рік

Дата: 24.03.2021 08:35

Відповідно ст.28 п.5 Бюджетного кодексу України 19.03.2021 року відбулось публічне представлення інформації про виконання бюджету Тетерівської сільської ради за 2020 рік фінансовим відділом Тетерівської сільської ради. До участі долучилися голова сільської ради Валентина Ільницька, керівники структурних підрозділів Тетерівської сільської ради, розпорядники коштів. Провів засідання керуючий справами Володимир Кучер. Доповідала, начальник фінансового відділу Віра Книш та головний бухгалтер Наталія Магалецька.

Фото без описуУ зв’язку з введенням з 03 березня 2021 року на території Житомирської області червоного рівня епідемічної небезпеки та посиленням контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів з публічним представленням інформації про виконання бюджету Тетерівської сільської територіальної громади за 2020 рік можна ознайомитися на сайті Тетерівської сільської ради за посиланням.

З графічною інформацією "Звіт про виконання сільського бюджету
за 2020 рік"  можна ознайомитись нижче:

Головні тези доповіді:

До загального фонду Тетерівської  с/ради за 12 місяців  2020р. надійшло
28183,5 тис.грн. податків і зборів, що на 2304,0 тис.грн (8,1%) більше, ніж  за відповідний період 2019р. (надійшло 25879,5тис.грн.). Виконання  прогнозного завдання  щодо надходжень податків і зборів за звітний період
12 місяців 2020року складає 102,4 % до уточненого плану (27517,0 тис.грн.).

Фото без описуКpiм того, з Державного бюджету одержано субвенцій та дотацій  на суму 20181,8 тис.грн., з них базова дотація 2656,2 тис.грн., освітня субвенція-16312,4тис.грн., медична субвенція-1213,2тис.грн.

З місцевого бюджету одержано субвенцій та дотацій на суму
1777,2 тис.грн., з них дотація на утримання закладів освіти та охорони здоров’я  806,2тис.грн. Субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами-77,8тис.грн.

Офіційні трансферти у структурі доходів загального фонду бюджету Тетерівської сільської ради у відповідному періоді складають 43,8%.

З сільського бюджету було здійснено повернення трансфертів до державного бюджету, а саме:

- субвенцію з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 75,2тис.грн.;

- субвенція  з МБ за рахунок залишку коштів субвенції  на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами,що утворився на початок бюджетного періоду -12,2тис.грн

- субвенції з МБ за рахунок залишку коштів медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного року в сумі 23,7тис.грн.

Податкові надходження до бюджету громади в більшій частині складаються з надходжень податку на доходи фізичних oci6, який у структурі доходів загального фонду займає 28,0 %, єдиний податок – 10,2%, акцизний податок – 5,4%.

Перевиконання  дохідної частини бюджету загального фонду за 12 місяців 2020р.  складає 666,5 тис.грн.

При прогнозному завданні дохідної частини спеціального фонду на 2020рік 477,2 тис.грн фактичні надходження склали 301,3 тис.грн., або 63,1% від прогнозу.

Структура надходжень наступна:

• Екологічний податок -21,4 тис.грн;
  • Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності -7,9 тис.грн;
  • Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю  -260,3тис.грн;
  • Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) -11,6тис.грн.

ВИДАТКИ

За  12 місяців 2020 р. видаткову частину загального фонду сільського бюджету освоєно в сумі 44671,7тис.грн. або 88,5%  до плану (50491,2тис.грн.)

Основні напрями фактичного  використання бюджетних коштів загального фонду:

Відповідно до рішення Тетерівської сільської  ради від 20.12.2019р. №2118 « Про сільський бюджет Тетерівської сільської об’єднаної територіальної громадина 2020 рік» (зі змінами) кошти сільського бюджету  спрямовувались  в першу чергу на фінансування захищених статей видатків (виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, нарахування на заробітну плату, харчування, медикаменти і оплату комунальних послуг).

На оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетних установ спрямовано 34628,6 тис.грн. або 77,5% всіх витрат сільського бюджету.

На медикаменти та перев’язувальні матеріали витрачено 126,6 тис.грн.(0,3%)

На придбання продуктів харчування  для дошкільних закладів, учнів шкіл спрямовано 740,8 тис.грн. або 1,6% видатків сільського бюджету та 76,3% до уточненого плану (970,6тис.грн.).

На оплату енергоресурсів витрачено 1224,4 тис.грн. або 2,7 % до витрат сільського  бюджету і 90,9% до плану (1346,5тис.грн.).

На інші видатки спрямовано 7951,3тис.грн. або 17,8% всіх видатків.

Кредиторська заборгованість із заробітної плати, продуктів харчування та енергоресурсів відсутня.

За звітний період видаткову частину спеціального фонду сільського бюджету освоєно в сумі 4533,4тис.грн.

Частину видатків в розмірі 213,5тис.грн. (4,7%) у видатках спеціального фонду складають видатки за рахунок надходжень бюджетних установ від платних послуг.

У зв’язку з запровадженням обмежень на проведення масових заходів запитання та пропозиції приймаються на електронну адресу buh_teterivska_otg@ukr.net