Вітаємо переможців Обласного багатожанрового дистанційного Фестивалю-конкурсу "Сонячні промінчики" 2021 року!!!

Дата: 09.07.2021 15:37

номінація "Вокал":

солісти

- молодша вікова група: Примаченко Маргарита (Романівська мистецька школа, викл.: Діхтярук С.С.)

- середня вікова група: Скаскова Злата (Вокальна студія Яніни Яремчук, м.Чуднів, викл.: Яремчук Я.С.)

- старша вікова група: Харжинська Анастасія (Баранівська школа мистецтв, викл.: Тимощук О.П.)

Гран-прі серед солістів – Стрільчук Софія (Баранівська школа мистецтв, викл.: Ейсмонт Ю.С.)

вокальні колективи

- молодша вікова категорія – Вокальний ансамбль Романівської мистецької школи «Сонечко» (викл.: Діхтярук С.С.)

- середня вікова категорія: Хор молодших класів «ViDo» (Школа мистецтв м. Новограда-Волинського, викл.: Долич І.В.)

- старша вікова категорія: не присуджено

Гран-прі серед вокальних колективів - Вокальний ансамбль Романівської мистецької школи «Сонечко», сер.гр. (викл.: Діхтярук С.С.)

номінація "Хореографія":

- молодша вікова група: Аматорський хореографічний колектив «БАРВИ" (Будинок культури с.Тетерівка, викл.: Храмченко Т.В.)

- середня вікова група: Гурток спортивно-бального танцю Овруцького міського центру дитячої та юнацької творчості (викл.: Шарифов П.Р.)

- старша вікова група: Хореографічний колектив «Ромашка» (Високопічська мистецька школа ім..В.П.Міхніцького, викл.: Бондарчук Я.Ю.)

Гран-прі – не присуджено

номінація "Театральне мистецтво": Театральна студія «СХОДИНКА» (Баранівський Міський Будинок культури ім. Анатолія Пашкевича, кер.: Ошатюк О.В.),

театральний колектив «Етюд» будинку культури с.Тетерівка, Тетерівської ТГ, Житомирська обл., Ткачук Владислава (Іршанський Центр естетичного виховання  смт Іршанськ Житомирська обл., кер.: Каменських З.В.)

Гран-прі - Театральний колектив «Театрали» (Зіньківський ліцей ім. М.К.Зерова, Зіньківської міської ради, Полтавської області, кер.: Калатура Н.Л., Бершак С.І.)

Номінація «Інструментальне мистецтво»:

- молодша вікова група:

Мусієць Тимофій (Комунальна Установа Дитяча Школа Мистецтв Узинської Міської Ради, викл.: Юрченко Л.В.)

- середня вікова група:

Іванова Єкатерина (КЗ ПСМНЗ «Новогуйвинська музична школа», викл.: Кручинська І.О.)

Обухова Марія (Новоград-Волинська школа мистецтв, викл.: Іванова О.Г.)

- старша вікова група:

Кривенко Вікторія (Новоград-Волинська школа мистецтв, викл.: Парфенюк І.І.)

Лабзюк Даша (Новоград-Волинська школа мистецтв, викл.: Франчук Л.І.)

Гранпрі - Шашков Назарій (Високопічський будинок культури, кер.: Гуменюк О.В.)

Всі учасники Фестивалю-конкурсу отримають онлайн-дипломи, а з представниками переможців зв’яжуться організатори і передадуть/надішлють подарунки!