ЗУСТРІНЕМО  ВЕЛИКОДЕНЬ БЕЗ ПРИГОД

Дата: 18.04.2022 12:51

Наближається Великдень. Тому саме в цей період зростає увага працівників Житомирського РУ ГУ ДСНС в Житомирській області до культових споруд. Адже в ці святкові дні в церквах міста та району збирається велика маса людей та під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь, що є вкрай небезпечним при значному скупченні людей і при цьому вкрай важливо дотримуватись заходів пожежної безпеки.

Так, інспекторський склад Житомирського РУ ГУ ДСНС у Житомирській області звертає увагу священнослужителів до безпечного стану утримання електрогосподарства, шляхів евакуації громадян, протипожежне водопостачання та сигналізації, виконання заходів безпеки при користуванні свічками, наявність в будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки.

Попри всі підготування до свята, не потрібно забувати і про правила пожежної безпеки. Адже, як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що основною причиною виникнення пожеж є людська необережність.
Працівники Житомирського  РУ ГУ ДСНС у Житомирській області нагадують:

- дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, будьте особливо обережні при користуванні із запаленими свічками.
- слідкуйте за полум’ям власної свічки та свічок оточуючих вас людей;
- встановлюючи свічки та лампадки вдома ставте їх на нерухому поверхню, подбайте, щоб поряд не було легкозаймистих матеріалів;
- не залишайте запалені свічки без нагляду.
У разі виникнення пожежі:

- уникайте паніки;
- негайно викликайте Службу порятунку за номером 101;
- почніть евакуацію людей, котрі знаходяться у місці займання;
- спробуйте загасити полум’я первинними засобами пожежогасіння.