Завтра відбудеться прощання із загиблим Героєм – Данилко Ігорем Михайловичем

Дата: 18.11.2022 11:04

Фото без описуТетерівська сільська рада висловлює співчуття рідним та близьким Ігоря Михайловича, який мужньо і сміливо боронив нашу рідну землю від російських окупантів та героїчно загинув за Україну.

Прощання із захисником України відбудеться завтра, 19 листопада 2022 року о 11.00, в с.Тетерівка, вул..40-річчя Перемоги 1 (храм Казанської ікони Божої Матері)

Просимо всіх жителів Тетерівської громади віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого Захисника, який поклав своє життя за свободу і незалежність України!