Житомиробленерго опублікував графіки відключень електроенергії

Дата: 10.03.2023 08:53

В Житомирській області знову працюватиме графік погодинних відключень електроенергії.

Графіки відключень з 9 по 14 березня опубліковані на сайті Житомиробленерго

Нагадуємо, що споживачі в Житомирській області розділені на 3 сектори: червоний, жовтий та зелений.

Червоний колір черги - вірогідність відключення (відсутність електроенергії) 75-100% у вказаний період часу.

Жовтий колір черги - вірогідність відключення  (відсутність електроенергії) 25-50% у вказаний період часу.

Зелений колір черги - вірогідність відключення  (відсутність електроенергії) 0- 25% у вказаний період часу.

Білий колір черги - електроенергія гарантована  при умові відсутності аварійних відключень.

Кожний сектор має дві черги, в яких за добу двічі вимикатимуть електропостачання. Орієнтовний час відключень - до 6 годин.

Також на сайті створили зручний пошуковий механізм, де користувачі по вказаній адресі можуть точно дізнатись в якому секторі відключення. Знайти свою вулицю можна за посиланням.