Робоча зустріч з фахівцем з надання муніципальних послуг Житомирського регіонального офісу проєкту HOVERLA

Дата: 11.04.2023 15:33

Сьогодні в громаді відбулася робоча зустріч з фахівцем з надання муніципальних послуг Житомирського регіонального офісу проєкту HOVERLA Тетяною Зятіковою. В даній зустрічі прийняли участь сільський голова, керівники структурних підрозділів громади, старости та працівники апарату.

В ході зустрічі були обговорені проблемні питання громади та шляхи їх вирішення. Основна увага була приділена питанню надання муніципальних послуг в громаді.

Сподіваємося, що завдяки співпраці з проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів самоврядування (ГОВЕРЛА) в громаді покращиться рівень надання послуг.