Перекваліфікація ветеранів

Дата: 27.06.2023 15:26

Компанія Main Academy відповідно до міжнародних стандартів і вимог дає можливість ветеранам війни у стислі терміни здобути безкоштовно одну із трьох наступних професій у сфері інформаційних технологій: розробник ПЗ, тестувальник ПЗ, спеціаліст з кібер безпеки.

Навчання проводиться в онлайн форматі з закріпленим часом 2 години в день, 3 рази в тиждень. Тривалість програми навчання залежить від вибраного курсу (від 6 до 9 місяців)

Після завершення навчання особи отримують диплом та допомогу у пошуку високооплачуваної роботи.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, звертайтесь до сільської ради с.Тетерівка(вул.Шевченка 25) або на ел адресу tsr_tysya@ukr.net

Подати заявку (ПІП, статус ветерана, контактний телефон) на участь у навчанні можливо до 06.07.2023р.