З Днем захисників і захисниць України!

Дата: 01.10.2023 19:24

Фото без описуНайміцніше залізо в наші армії – це те з якого зроблені наші воїни! Абсолютні герої! Люди з великої літери! Наші захисники та захисниці! Сьогодні ми відзначає ваш день!

Сьогодні ми дякуємо! Адже ви змінили своє життя, щоб не змінилось наше! Ви б’єтесь за Україну, її незалежність і волю усіх наступних поколінь.

За кожен свій день ми завдячуємо Богу, батькам і вам, наші незламні воїни!

Дух козацтва міцний, він з новою силою прокинувся у нас, українців! Тож нехай Покрова божої матері береже усіх захисників і захисниць України, всіх, хто боронить нашу землю.

На вас з гордістю дивиться вся країна! Завдяки вам є віра та надія! Завдяки вам буде Перемога та вільна Україна!

Слава усім нашим героям!
СЛАВА УКРАЇНІ!