Завершено проект системи опалення будівлі Денишівського старостату

Дата: 27.11.2023 14:11

Довгий час будівля старостату села Дениші мала проблеми з опаленням. Відсутність газу та постійне навантаження на електромережі спричиняли періодичні проблеми. Тим паче крім старостату в будівлі знаходиться відділ освіти, служба у справах дітей, бібліотека та культурний простір.

В кінці 2022 почались роботи по встановленню нової котельні та прокладання тепломережі. На початок 2023 року вдалось зробити більшу частину першого поверху та облаштувати котельню і запустити систему.

Вагому частину грошей з цього проекту було виділено депутатами Житомирської обласної ради. Висловлюємо велику подяку депутату Житомирської обласної ради Рибинському Ігору Євгеновичу за надану допомогу в розмірі 200 000грн на матеріали для ремонту тепломережі та депутату Житомирської обласної ради Ходаку Ігору Євгеновичу за надану допомогу в розмірі 100 000грн на будівельні матеріали. Завдячуючи допомозі було закінчено проект системи опалення по всій будівлі старостату (перший та другий поверх).