8 травня - День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Дата: 08.05.2024 14:50

Шановні жителі громади!

Сьогодні, 8 травня, ми відзначаємо День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день особливо важливий для нас, адже ми знову змушені боротися за свою свободу та незалежність.

Ми пам'ятаємо про подвиг наших предків, які перемогли нацизм у Другій світовій війні. Ми черпаємо силу та натхнення в їхній мужності та стійкості.

Ми щиро дякуємо нашим воїнам, які самовіддано захищають Україну на полі бою. Ми молимося за упокій душ загиблих героїв. Їхній подвиг буде назавжди в наших серцях.

Пам'ятаємо про 1945-й. Боремося за 2024-й.

Слава нації! Смерть ворогам!
З вірою в нашу спільну Перемогу!