Завтра відбудеться прощання із загиблим Героєм –Шевчуком Олегом Васильовичем

Дата: 13.05.2024 13:37

Фото без описуШановні жителі Тетерівської ОТГ! Із сумом повідомляємо про трагічну звістку, яка надійшла в нашу громаду.

07.05.2024 року в боях за цілісність та суверенітет загинув наш односельчанин Шевчук Олег Васильович.

Закликаємо жителів громади долучитись до церемонії прощання і поховання ЗАВТРА, 14 травня 2024 року, біля будинку культури житлового містечка с. Висока Піч на 10:30 год.

Просимо створити "живий коридор" в с. Висока Піч по вулиці Сосновій об 11:30 годині.

Це не лише горе родини, це велика втрата для всіх українців! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким!!! Низько схиляємо голови перед пам'яттю Героя!!!