Увага Важливо від Житомиробленерго

Дата: 14.05.2024 23:13

Фото без описуЗ метою прогнозування аварійних відключень електроенергії (ГАВ), на сайті АТ «Житомиробленерго» завтра офіційно будуть оприлюднені графіки аварійних відключень.

Разом з тим, хочемо наголосити, що при введені екстрених аварійних відключень (СпецГАВ) по команді диспетчера НЕК УКРЕНЕРГО, дані графіки НЕ ДІЮТЬ!

Запровадження аварійних відключень - вимушений захід через складну ситуацію в енергосистемі країни, спричинену постійними ворожими обстрілами.

Просимо набратися витримки та використовувати електроенергію розумно! Це дозволить мінімізувати кількість відключень!