26 Липня, 2023 р., 10:54
Вчора, 25 липня 2023 року в приміщенні будинку культури с.Тетерівка відбулася робоча зустріч з керівником Житомирського регіонального офісу проєкту «ГОВЕРЛА» Сергієм Гаращуком,  експертом з фінансів Валентиною Тимощук та фахівцем з нормативно-правового регулювання Дмитром Потургаєвим. В даній зустрічі взяли участь сільський голова Валентина Ільницька, керівники структурних підрозділів сільської ради, члени виконавчого комітету, депутати, старости та працівники апарату.
21 Липня, 2023 р., 11:21
Тетерівська сільська рада прийняла участь в проєкті #ZMINA_2_0 міжнародного благодійного фонду  https://www.facebook.com/IZOLYATSIA завдяки чому було закуплено техніку та облаштовано житло для ВПО.
05 Липня, 2023 р., 11:01
У відділення Укрпошти села Тетерівка (вулиця Шевченка, 45, 12420) ТЕРМІНОВО потрібен начальник відділення (оператор). За інформацією звертайтеся до відділення пошти села Тетерівка.