26 Лютого, 2024 р., 15:44
24 лютого, 2 річниця від початку злочинного повномасштабного вторгнення росії в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яка триває вже 10 років.
19 Лютого, 2024 р., 13:59
   Вейпінг – це процес вдихання та видихання аерозолю, який часто називають парою, що виробляється електронною сигаретою чи подібним пристроєм. Пар зазвичай містить нікотин, ароматизатори та інші хімічні речовини.
16 Лютого, 2024 р., 14:52
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
08 Лютого, 2024 р., 13:25
Міністерство соціальної політики України роз’яснює, які зміни уже від 1 березня 2024 року чекають на ВПО, що отримують соціальну допомогу.
07 Лютого, 2024 р., 13:11
ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури громадських обговорень щодо врахування інтересів під час розроблення детального плану території: визначення містобудівних потреб по коригуванню детального плану території земельної ділянки кад № 182200600:04:000:1685 площею 0,25га під будівництво храму на честь Святого Миколая з житловими та підсобними приміщеннями за межами населеного пункту с.Буки, на території Тетерівської сільської ради, Житомирського р-ну, Житомирської обл.
05 Лютого, 2024 р., 15:48
Рівноправність чоловіків та жінок – це невід’ємна частина прав людини, вона є передумовою демократії та соціальної справедливості. Україна, як демократична держава, прагне забезпечити гендерну рівність в усіх сферах життя.