10 Жовтня, 2016 р., 10:51
       29-30 вересня в місті Прага відбувся 8-й  Міжнародний  Краянський фестиваль Чеської народної пісні. На фестиваль були  запрошані солісти гурту "You only live one" Тетяна та Святослав  Коваленки з села Перлявка. Гурт був відзначений  дипломом  фестивалю за виконання народної пісні чеською мовою та            нагороджений  цінними подарунками.
10 Жовтня, 2016 р., 09:46
   Театральний колектив "Амплуа" став лауреатом першої премії в театральному жанрі з виставою "Смішні гроші" на ІІІ міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі «EURO MUSIC DANCE - 2016», а також виграв всі номінації в цьому жанрі, а саме: 1). Краща чоловіча роль другого плану - Артем Дубровський (роль таксиста Борі); 2). Краща жіноча роль другого плану - Аліна Мяновська (роль Марго Покруч); 3). Краща чоловіча роль першого плану - Богдан Дрозд (роль Генадія Котенко); 4). Краща жіноча роль першого плану - Анна Здоровік (роль Лесі Котенко).
04 Серпня, 2016 р., 13:20
       Шановні жителі Тетерівської сільської ради та гості! Запрошуємо вас на святкування дня села Дениші , яке відбудеться 06 серпня 2016 року біля Денишівського Будинку культури о 13.00 годині . Вашій увазі - концерт , частування , танці та різноманітні ігри та веселощі . Захопіть із собою гарний настрій!!!
20 Липня, 2016 р., 08:52
Про скликання позачергової одинадцятої сесії Тетерівської сільської ради