19 Червня, 2017 р., 10:17
      15 червня 2017 року в приміщенні Будинку культури с. Тетерівка відбулось свято для дітей – ІІ фестиваль – конкурс дитячих талантів «Якщо ти зірочка – світись» У святі взяли участь діти сіл Тетерівської об’єднаної громади. Різнобарвними, яскравими зірочками сяяли на сцені юні учасники фестивалю. Показали свій талант у різних номінаціях: вокал, хореографія, театральне мистецтво та модульне оригамі. У святі взяли участь вихованці Тетерівського будинку – інтернату.  Всі діти були відзначені дипломами , подяками та подарунками.
16 Червня, 2017 р., 12:07
14 червня 2017 року в с. Дениші відбулося відкриття Обласного збору – змагань «Школа безпеки». Учасники дитячого вокального колективу «Голос’ОК» Тетерівського Будинку культури (керівник Валентина Тепла) розпочали відкриття яскравими вокальними номерами. 15 червня для учасників збору – змагань була організована концертна програма за участю солістів Тетерівського та Денишівського Будинків культури.
02 Червня, 2017 р., 10:38
       1 червня до Міжнародного дня захисту дітей у Тетерівському будинку культури відбулося свято "Казкове дитинство"
31 Травня, 2017 р., 09:02
           27 травня 2017 року учасники вокального колективу «ГОЛОС’ок»  (керівник Валентина Тепла ) Тетерівського Будинку культури прийняли участь у відкритому міському    фестивалі  «Кришталеві  нотки»,   який  відбувся в  Палаці    культури  м. Житомира та зайняли ІІІ місце у конкурсній програмі. Цього ж дня вокально-інструментальний гурт (керівник Андрій Ремез) Тетерівського Будинку культури прийняв участь у фестивалі сучасної військово-патріотичної пісні , який проходив теж в м. Житомирі та відзначений дипломом фестивалю.
29 Травня, 2017 р., 11:03
24 травня 2017 року у приміщенні Тетерівського будинку культури відбувся тематичний інформаційний захід "Моя громада - мій добробут"
29 Травня, 2017 р., 08:18
         Відбувся традиційний Житомирський відкритий міський фестиваль-конкурс дитячої творчості "ДИТЯЧЕ БАЖАННЯ", в котрому взяли участь колектив та аматори художньої самодіяльності Будинку культури Тетерівської об'єднаної громади.