18 Травня, 2017 р., 13:45
      Святкове дійство розпочалося великою вишиванковою ходою центром села, в якій взяли участь учні  Тетерівської ЗОШ та вчителі, вихованці та вихователі дитячого садочка, працівники культури Тетерівської громади , працівники Тетерівської сільської ради, депутати  та члени виконкому.
10 Травня, 2017 р., 10:20
           Минають роки, відлітають у вічність… Більше півстоліття минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей. Хто візьметься підрахувати, скільки вони могли б зробити, скільки б могли пізнати радісних хвилин... Все далі відходять грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.
11 Квітня, 2017 р., 14:56
завідувача - інженера будівельника сектору земельних відносин, містобудування та архітектури
03 Квітня, 2017 р., 14:53
1 квітня 2017 року в м. Житомирі відбувся обласний фестиваль творчої молоді "Великодні дзвони", в якому прийняли участь солісти та художні колективи закладів культури Тетерівської об"єднаної громади.
13 Березня, 2017 р., 12:03
 Тетерівська сільська рада Житомирського району Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: