07 Квітня, 2021 р., 08:51
1 квітня працівники апарату та відділів Тетерівської ОТГ прибирали територію вздовж траси, було зібрано десятки мішків сміття. До толоки долучилось КП «Тетерів2017» яке допомогло прибрати територію та вивезти сміття. Також комунальне підприємство вивезли 6 машин сміття біля старого кладовища та 5 машин сміття біля нового кладовища с.Тетерівка. В котрий раз нагадуємо що ЧИСТО ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ!
06 Квітня, 2021 р., 15:23
З настанням теплих днів розпочнеться сезон відпочинку на природі, в лісі, на дачі. У ці весняно-літні дні зростає активність кліщів.
05 Квітня, 2021 р., 08:38
Житомирська ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що відповідно до п. 61 підрозділу 10 розділу XX «Інші перехідні положення» Податкового кодексу України (зі змінами) передбачено, що з 01 січня 2021 року до 01 січня 2022 року реєстратори розрахункових операцій або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку другої, третьої та четвертої груп (фізичними особами - підприємцями), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, яка станом на 01 січня податкового (звітного) року становить 6000 грн. , незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:
01 Квітня, 2021 р., 09:20
25 березня 2021 р. відбулося практичне застосування дистанційного консультування громадян Тетерівської ОТГ у вигляді надання онлайн-послуги «Безоплатна консультація нотаріуса» шляхом використання сервісу в додатку Zоом.
26 Березня, 2021 р., 13:58
Головною програмою соціальної підтримки на оплату житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій.
24 Березня, 2021 р., 15:27
З настанням весни мешканці міст і селищ виходять на природу: розпочинаються весняно-польові роботи в полі, на присадибних ділянках та городах. Люди їдуть подихати свіжим повітрям, поспілкуватися з друзями біля вогнища, помилуватися пробудженням природи тощо. Все це є чудовим відпочинком. Часто невід’ємною частиною подібного дозвілля стає вогнище, в якому спалюють торішнє листя, суху траву, дрібне сміття, а також смажать шашлики та картоплю.
24 Березня, 2021 р., 08:35
Відповідно ст.28 п.5 Бюджетного кодексу України 19.03.2021 року відбулось публічне представлення інформації про виконання бюджету Тетерівської сільської ради за 2020 рік фінансовим відділом Тетерівської сільської ради. До участі долучилися голова сільської ради Валентина Ільницька, керівники структурних підрозділів Тетерівської сільської ради, розпорядники коштів. Провів засідання керуючий справами Володимир Кучер. Доповідала, начальник фінансового відділу Віра Книш та головний бухгалтер Наталія Магалецька.
23 Березня, 2021 р., 14:22
19 березня в Тетерівській сільській раді відбулося термінове засідання робочої групи щодо  вирішення питання ремонту доріг місцевого значення.