10 Вересня, 2018 р., 09:03
07.09.2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комульного некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.
05 Вересня, 2018 р., 11:46
Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?» 6 вересня, 14:00 – 17:00 за адресою: м. Житомир, Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, (вул. Михайлівська, 8/1), 2-й поверх.
04 Вересня, 2018 р., 11:00
- Заявка на участь в обасному фестивалі "Тато, мамо, я - рибальська сім'я"
01 Вересня, 2018 р., 14:26
27.08.2018р - 30.08.2018р до Тетерівської об'єднаної територіальної громади завітала делегація міста Люблін Ремпубліки Польща, очолював делегацію президент Fundacja Inicjatyw Menedzerskich та за сумісництвом радник президента міста Люблін Pawel Prokop.
30 Серпня, 2018 р., 16:43
Фахівцями Житомирського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області проводиться інформаційна роз’яснювальна робота серед населення з питань детінізації трудових відносин та легалізації заробітної плати, проводяться зустрічі в трудових колективах з роботодавцями, розміщується інформація на веб-ресурсах місцевих, районних органів влади, розповсюджуються буклети серед населення.
30 Серпня, 2018 р., 15:54
Розпочався капітальний ремонт дороги по вул. Михайлівській в с.Дениші Тетерівської об'єднаної громади.