09 Травня, 2022 р., 16:12
8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найбільшою трагедію людства в ХХ столітті.
28 Квітня, 2022 р., 11:26
В Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей
18 Квітня, 2022 р., 12:51
Наближається Великдень. Тому саме в цей період зростає увага працівників Житомирського РУ ГУ ДСНС в Житомирській області до культових споруд. Адже в ці святкові дні в церквах міста та району збирається велика маса людей та під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь, що є вкрай небезпечним при значному скупченні людей і при цьому вкрай важливо дотримуватись заходів пожежної безпеки.
31 Березня, 2022 р., 09:40
Вітаємо! Ви на сторінці нової програми грошової допомоги від ЮНІСЕФ «Спільно».
18 Березня, 2022 р., 12:15
Війна триває на теренах нашої країни. І сьогодні, як ніколи, актуальним є питання пенсійних та інших грошових виплат. Пенсійний фонд, Міністерство соціальної політики України й Укрпошта роблять усе, щоб навіть в таких складних умовах люди своєчасно отримували гроші.
18 Березня, 2022 р., 10:03
Шановні жителі! Раді повідомити, що з 18 березня відновлюють свою роботу 126 та 177 маршрут!
16 Березня, 2022 р., 15:56
Лабораторія цифрової безпеки зібрала шпаргалки для популярних соцмереж, а також інструкції з налаштування: