01 Серпня, 2022 р., 12:53
Шановні громадяни!   В четвер 04.08.2022 в адміністративному приміщенні Тетерівської  ОТГ з 9.00 до 13.00 відбудеться прийом громадян регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Коваленко Оленою Володимирівною.  При собі необхідно мати посвідчення особи.
01 Серпня, 2022 р., 10:03
Чи втрачають ФОПи страховий стаж у разі несплати ЄСВ під час війни?
22 Липня, 2022 р., 11:58
На Житомирщині упродовж літнього періоду на воді трагічно загинули вже 12 мешканців області, з яких 1 дитина. Трагедії обумовлені тим, що відпочивальники нехтують основними правилами безпеки під час купання, яких необхідно дотримуватися. .
20 Липня, 2022 р., 11:38
 Житомирське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що за результатами проведеного аналізу санітарно-епідеміологічної ситуації на території України, щодо спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь за 6 місяців 2022 року, ситуація характеризується як напружена, особливо це стосується захворюваності на ботулізм.
18 Липня, 2022 р., 09:17
Шукаючи інформацію в інтернеті російською, російськомовні українці рідше бачать новини від українських ЗМІ, натомість частіше споживають російські фейки.
05 Липня, 2022 р., 11:32
ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури громадських обговорень щодо врахування інтересів під час розроблення детального плану земельної ділянки під розміщення житлового будинку в с.Дениші, вул Вишнева 19А Житомирського р-н, Житомирської обл.