26 Лютого, 2022 р., 12:22
25 Лютого, 2022 р., 10:25
Служба безпеки проводить контррозвідувальні заходи по всій Україні, виявляє диверсантів, агентів спецслужб РФ та поплічників ворога, захищає кібер- та інформаційний простір, спростовує фейки.
23 Лютого, 2022 р., 15:30
     Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Паритет" пропонує можливості для багатодітних мам!!! Запрошуємо до участі у безкоштовних, але ресурсних онлайн-зустрічах. Реєстрація на онлайн-курс "Тайм-менеджмент як антикризовий інструмент" триває до 23 лютого 2022р. Початок занять - 25 лютого о 19.00. Передбачається 3 зустрічі 25 лютого, 28 лютого, 4 березня 2022р.
23 Лютого, 2022 р., 13:22
Дякуючи старостам та депутатам Тетерівської сільської ради від політичної партії «Наш Край», було відновлено роботу аптечного пункту  в селі Дениші по вулиці Вишнева, 4 (приміщення амбулаторії). В аптеці «Первоцвіт Фарм» діють урядові проекти як: доступні ліки, пільгові рецепти, лікарняна каса, , чорнобильські рецепти.
23 Лютого, 2022 р., 09:15
Співробітники СБУ отримали розмови бойовиків так званих «ЛНР» і «ДНР», які у лютому 2022 року почали ескалацію подій на Донбасі. На оприлюднених записах чути, як терористи та мешканці тимчасово окупованих територій: