22 Грудня, 2019 р., 12:20
Сьогодні до села Тетерівка, а саме в БК Відділ культури та туризму Тетерівської ОТГ, завітав Св.Миколай! Діти отримали подарунки та масу задоволення! Одним з подарунків була і вистава «Дюймовочка»! Емоції та почуття перевершили очікування!
09 Грудня, 2019 р., 13:56
У зв'язку з формуванням, здачею архіву та щорічних звітів, прийом громадян з 16.12.2019р. по 15.01.2020р. здійснюватися не буде!
04 Грудня, 2019 р., 10:30
ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури громадських обговорень щодо врахування інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки під розміщення індивідуального  житлового будинку та господарської будівлі в с.Тетерівка 2-й пров.Шевченка, Житомирської області, Житомирського району.
08 Листопада, 2019 р., 15:40
Впродовж двох останніх тижнів на базі Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в рамках завдання ІІІ етапу Всеукраїнського змагання "Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine", було проведено серію занять та тренінгів з питань дотримання правил дорожнього руху та надання першої домедичної допомоги потерпілим у ДТП. Заняття спільно проводили працівники Житомирського РВ Національної поліції та члени команди Тетерівської школи.
07 Листопада, 2019 р., 10:10
8 листопада з 13:00 години по 9 листопада 22:00 годину на території Тетерівської громади буде проводитись хлорування води.